MEVSİM ŞERİDİ 70X100 CM

Çıtalı,MDF,Alüminyum Çerçeveli 70X100 Cm MEVSİM ŞERİDİ Fiyatları

Ü.KODU-236 MEVSİM ŞERİDİ  70X100 CM (ÇITALI)-80,00 TL

Ü.KODU-235 MEVSİM ŞERİDİ  70X100 CM (STANDART KAHVERENGİ ÇERÇEVE)-400,00 TL

Ü.KODU-237 MEVSİM ŞERİDİ  70X100 CM (ALÜMİNYUM ÇERÇEVE)-525,00 TL

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ:

GSM & WhatsApp: 0 533 690 12 48

TELEFON: 0 212 526 80 28

Daha Fazla Detay

Yeni Ürün

80,00 TL

 
Ürün Detayı

Mevsim Şeridi 70x100 cm Panosunun Özellikleri

70X100 ebatındaki Görselli mevsim şeridimiz her iklimde yetişen meyveleri ve sebzeleri gösteren eğitici bir posterimizdir.Ayların ve her iklimin altında ingilizce anlamları levhamızda da yer almaktadır.Öğrencilerin ingilizce öğrenmesinde kolaylık sağlayan sınıf levhamız selefonludur.Üzerine yazılıp silinebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca toz,rutubet ve nemden etkilenmez.

Mevsim Şeridi Posterimiz Mdf çerçevesinde 4 mm. mdf (sunta) ye  ve Alüminyum çerçevesinde 8 mm. suntaya sıvanıp çerçevelerin daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

3 çeşit mevsim şeridinin fiyatı yukarıda belirtilmiştir. Çıtalı mevsim şeridi 15,00 TL, Standart Çerçeveli Mevsim Şeridi 55,00 TL, Alüminyum Çerçeveli Mevsim Şeridi ise 80,00 TL 'dir.

SİPARİŞ:

GSM & WhatsApp: 0 533 690 12 48

TELEFON: 0 212 526 80 28


 
SİPARİŞ & TESLİMAT

SİPARİŞİNİZİ TELEFON YA DA E-MAİL YOLU İLE VEREBİLİRSİNİZ.

TELEFON0 212 526 80 28

GSM0 533 690 12 48

E-POSTA: info@okulgerecim.com

TESLİMAT: Siparişleriniz en geç 2 ve ya 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Daha milli ve daha iyi bir eğitim için okulgerecim ekibi sizin sorularınıza 24 saat açıktır. WhatsApp (0 533 690 12 48) hattımıza 7/24 mesaj atabilir ve sipariş verebilirsiniz ayrıca soru,görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

"Ürün hakkında birşey mi merak ediyorsunuz aramaktan çekinmeyin"

 
Mevsim Şeridi Nedir?

Mevsim Şeridi Nedir?

mevsim_seridi_nedir_mevsim_seridi_fiyatlari

Genelde ilk öğretim birinci kademede kullanılan bir eğitici materyaldir. Öğrencilere mevsimleri,ayları,bir yılda kaç hafta olduğunu vb. kazanımları kazandırmak hedeflenmektedir. Mevsim Şeridi iki çeşittir bunlardan birincisi tek parçası olan yani şuan görüntülemekte olduğunuz üründür. İkinci tür ise parçalı mevsim şerididir. İlk öğretimin birinci kademesinde mevsim şeridi kullanımı zorunludur.

Mevsim şeridinde yılın ayları ve bu aylara ait takvimler yer almaktadır. Öğretmenler konu işlerken çeşitli yaz ve sembolleri mevsim şeridine ekleyebilir böylece mevsimler ile ilgili farkındalık oluşturabilir. Ayrıca öğretmen mevsim şeridine önemli gün ve haftaları belirleyecek işaret ve semboller ekleyerek akılda kalıcılığını arttırabilir. Öğrenciler ile birlikte mevsim şeridinde etkinlik planı doğrultusunda etkinlikler yapılırsa öğrencilerde zaman kavramı bilincinin oturmasına yardımcı olacak bir materyal haline de gelebilir. Böylece öğrenciler derste katılmaya daha hevesli olur.

Mevsim Şeridi Ölçüleri

Mevsim şeridi standart ölçüleri 70X100 cm olup farklı ölçülerde mevsim şeridi istenirse bizimle aşağıda belirteceğimiz telefondan arayıp ya da WhatsApp mesajı ile bize bildirmeniz halinde size geri dönüş sağlanacaktır. Tek çerçeveye sahip mevsim şeritlerinin ölçüsü 70x100 cm ancak 5 parça mevsim şeritlerinin ölçüsü ise; Çıtalı mevsim şeridi ise 35X50 cm çerçeveli mevsim şeridi ise 35X195 cm 'dir.

Mevsim Şeridi Fiyatları

Değerli müşterilerimiz mevsim şeridi fiyatları belirlenirken dikkat alınan bazı temel unsurlar vardır. Bu unsurlar şunlardır.

  • Mevsim şeridinin ebatı (ölçüleri)
  • Mevsim şeridinin çerçevesi (Çıtalı bunun dışındadır.)

Çıtalı Mevsim Şeridi Fiyatı: 8,00 TL

MDF Çerçeveli Mevsim Şeridi Fiyatı: 29,50 TL

Alüminyum Çerçeve Mevsim Şeridi Fiyatı:  40,00 TL

Yukarıda belirlediğimiz standart mevsim şeridi fiyatlarımızdır. Bunun yanı sıra toplu alımlarda indirimlerimiz de mevcuttur. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sipariş Telefon: 0 533 690 12 48

Sipariş WhatsApp: 0 533 690 12 48

 
KARGO & ÖDEME

SİPARİŞ SÜRECİ,ÖDEME ve KARGO HAKKINDA    

Müşterilerimizin en uygun kargo ücretini ödemesi için anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından en uygun fiyata sevkini yapıyoruz. Kargo ücretini ister kapıya gelen kargo elemanına elden teslim edebilirsiniz ya da bize ödemesini yapabilir ve bizim tarafımızdan kargonun ödenmesini sağlayabilirsiniz. Kargo ücretleri sabit olmamakla birlikte istediğiniz ürün veya ürünlerin özelliklerine göre değişmektedir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?


İstemiş olduğunuz ürünlerimizin ürün kodu ile birlikte gsm/whatsapp 05336901248 nolu hattımıza veya istemiş olduğunuz ürünün ekran görüntüsü alarak bize bildirmeniz sonucunda sipariş sürecimiz başlamaktadır.

Not: Bunu istememizdeki amacımız yanlışlığı tamamen ortadan kaldırmaktır.Çünkü bir ürünümüzün bir den fazla çeşitliliği olabiliyor(Çıtalı-Mdf Çerçeve - Alüminyum Çerçeve Vb.) Whatsapp tan isteme sebebimiz bütün yazışmalarımız kalıcılık esasına dayanmakta olup bir daha ki siparişlerinizde ön bilgilerinize gerek kalmadan sipariş sürecinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?


Hesap numaramıza havale ile çalışıyoruz size hesap numaramızı yollayıp havale işlemi gerçekleştikten sonra siparişiniz işleme alınıp vereceğiniz adrese (Türkiye'nin her yerine) aynı iş gününde veya ertesi iş gününde YURTİÇİ KARGO ile sevki yapılır.
saat 16.00 dan sonra yapılan havale/eft lerinizde siparişinizin sevki ertesi iş gününe kalır. İstemiş olduğunuz ürünlere göre sevk günümüz değişmektedir.

Nasıl Kargo Takibi Yapabilirim?

Bizden bir ürün satın aldığınızda; kargonuz yola çıktıktan sonra size; gönderi takip kodu,teslim edilecek şube adresi ve telefon numaralarını içinde barındıran bir görsel atarız. Bu sayede istediğiniz zaman ve istediğiniz cihaz ile kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

SİPARİŞ SONRASI ÖRNEK BİR BİLGİLENDİRME SÜRECİ AŞAĞIDA GÖSTERİLMİŞTİR

Aynı Kategorideki Diğer Ürünler